Wybór bielizny na noc poślubną

Noc poślubna to bardzo wyjątkowa noc. W końcu jest to pierwsza wspólna noc jako małżeństwo i tę noc należy odpowiednio urozmaicić. Pomoże Ci w tym odpowiednia bielizna.

Seksowna bielizna na noc poślubną jest bardzo ważnym elementem stroju. W końcu to ona ma główny wpływ na samopoczucie i komfort kobiety. Dzięki odpowiednio dobranej bieliźnie możemy czuć się seksownie i komfortowo. Jednak pamiętaj przy wyborze, aby trafić też w gusta swojego świeżo upieczonego małżonka.

Noc poślubna

Postawmy sprawę jasno. Noc poślubną prześpicie. Ta ‚noc poślubna’ odbędzie się na pewno w kolejnych dnia, albo nadrabiacie rano 😉 Przed wyborem bielizny na noc poślubną zadaj sobie kilka pytań.

W czym się czuje najlepiej?

Jedne panie wolą skromne, ale seksowne koszule nocne. Inne z powodu kilku dodatkowych kilogramów, nie pokażą się swojemu facetowi w niczym innym niż w gorsecie. Na szczęście od koloru do wyboru, każda z pań znajdzie coś dla siebie. Podsumowując, przeszukaj najpierw oferty sklepów z bielizną pod kątem tego w czym najlepiej się czujesz.

Jakie kolory najbardziej mi odpowiadają?

Z kolorami sytuacja wygląda identycznie jak w wypadku wyboru sukni ślubnej. Do każdego typu urody pasuje inny kolor. Zazwyczaj jako seksowne kolory uważa się: czarny, czerwony, biały, różowy. Coraz częściej pojawiają się komplety w kolorze niebieskim. Kontynuując poszukiwania usuń z wcześniej wybranych zestawów bieliznę, która ma kolor, który Ci się nie podoba.

Koronka czy satyna?

Jednak to pytanie można połączyć z pierwszym czyli: w czym czuje się najlepiej. Koronka jest lekkim i delikatnym materiałem. Najważniejszym aspektem koronki jest jej unikalne haftowanie, które wygląda wyjątkowo i pięknie.

Natomiast satyna jest lśniąca i błyszcząca. Bardzo seksowna i zarazem elegancka (jeśli można użyć tych dwóch słów odnosząc się do bielizny erotycznej.

Teraz przefiltruj pozostałe zestawy patrząc właśnie na rodzaj materiału.

Gdy jeszcze nie wiesz co wybrać?

Kontynuując poszukiwania musisz wiedzieć, że jest jeszcze bardzo dużo składowych na idealną bieliznę na noc poślubną. Jednak gdy odpowiesz sobie na wszystkie pytania i wybierzesz sobie kilka zestawów i zostało kilka zestawów. To czas wziąć pod uwagę gusta przyszłego małżonka. Zadaj sobie te same pytania i wyeliminuj te, które mu się na pewno nie spodobają.

Właśnie wybrałaś swoją idealną bieliznę na noc poślubną. Jeśli masz jeszcze dylemat, bo do wyboru masz kilka kompletów, to co szkodzi kupić wszystkie? W końcu noc poślubna po odespaniu wesela może być długa i upojna 😉